KONST / Litografier / Färglitografi 13253243
nr 1325 3243
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Pjäs. Signerad, ej numrerad. Motivet: 44x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 maj 2020
kl 20:01:02
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson